rks
06 بهمن 1401 - 22:13

نصرتی: با آمادگی کامل به مصاف شاگردان تارتار می‌رویم

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی را سپری کردیم و با آمادگی کامل به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، محمد نصرتی شامگاه امشب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: شرایط تیم ما بسیار خوب است و تمرینات خوبی را در روزهای گذشته پشت سر گذاشتیم و بازیکنان در شرایط بسیار خوبی به سر میبرند و با انگیزه بسیار بالایی تمرین کردند.

وی افزود: شناخت خوبی از ذوب‌آهن و شاگردان تارتار داریم و مسئله‌ای که بسیار اهمیت دارد شرایط چمن فولادشهر است که اجازه این را می‌دهد که یک فوتبال خوب و تاکتیکی از سوی هر 2 تیم شاهد باشیم و امیدواریم بازی جذابی را هواداران ببینند و در پایان بازی 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره دیدار تیمش برابر گل گهر و اینکه آیا بازیکنان از نظر روانی شرایط بازی دارند، خاطرنشان کرد: ما در آن بازی هم بسیار خوب بازی کردیم و گل گهر تیم بسیار خوب و پرمهره این فصل است، موقعیت های بسیار خوبی روی هر 2 دروازه ایجاد شد، موقعیت‌های ما بسیار بهتر بود اما ما همچون بازی در جام حذفی 2 گل پنالتی دریافت کردیم نسبت به پنالتی تیم حساس شده بود و این گل در مقطعی از بازی تمرکز بازیکنان برهم ریخت و گل دوم را نیز دریافت کردند اما بلافاصله به بازی بازگشتیم.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و در مجموع بازی خوبی بود و با صحبت‌هایی که خمس انجام داد و آنالیزی که نسبت به تیم خودمان داشتیم با یک آمادگی بسیار خوب آماده بازی برابر ذوب‌آهن هستیم.

نصرتی درباره بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها بیان کرد: هواداران تراکتور که لقب پرشورها را دارند یکی از رکن‌های اصلی این تیم هستند و ما همیشه دلگرام به هواداران بوده‌ایم و امیدواریم هر چه سریعتر شاهد حضور آن‌ها در تبریز باشیم و به طور قطع انگیزه خمس نیز با دیدن هواداران بیشتر می‌شود.

وی گفت: به طور قطع آن‌ها می‌توانند یار دوازدهم و حتی سیزدهم ما باشند و مانند فصل گذشته همه جوره حمایت کردند و امسال هم می‌توانیم به هدف اصلی برسیم و امیدوارم ما را به خوبی حمایت کنند.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به عملکرد داوران اظهار داشت: همیشه به داوران احترام می‌گذاریم اما در دیدار گذشته داور کمی عجله کرد و کارت زرد دوم به بازیکن ما داد، امیدوارم داوران با حساسیت بیشتری قضاوت کنند و امیدوارم به نحوی باشد که دیگر از داوری متضرر نشویم.

انتهای پیام/163/ن

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000058